Çfarë thonë klientët

Dëshmi të Klientëve

5
     
Vlerësimi mesatar i klientëve

Ne mirëpresim reagimet e pacientëve për të na informuar se si mund të përmirësojmë – ju lutemi na dërgoni detajet e përvojës suaj.

Image title
Rinoplastikë

ENT CLINIC the best in ALBANIA! Resultati i rinoplastikes time qe kam kryer ne kliniken ENT eshte nje rezuktat jashtezakonisht perfekt nga ana estetike ,dhe jam jashtzakonisht e kenaqur jo vetem per kete por dhe per faktin qe nuk kam pasur asnje lloj problemi e shqetsim qofte ky shendetsor ose fizik! Faleminderit ENT per sherbimin tuaj !

– Alesi Marko, Përdorues i Google
Image title
Trajtime Estetike

Pune,perkushtim,profesionalizem,arritje me shume se te kenaqeshme nga nje staf i mrekullueshem! Bravo ENT per punen e shkelqyer! Do jua sugjeroja te gjitheve qe kane probleme estetike,pasi nga aty do dalin me nje pamje te shkelqyer e do e duan me shume veten e tyre!Faleminderit ENT per kete shenderrim kaq te bukur tek une! Jeni me te miret!

– Ina Petro, Përdorues i Google

Shkruani vlerësimin tuaj

[contact-form-7 404 "Not Found"]